Lista Zespołów:
Wersje Językowe:
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

WARUNKI OGÓLNE

1 - Internetowy sklep, działający pod adresem www.razorray.pl , prowadzony jest przez firmę Dirty Ray Radosław Nawalany, ul. Zielińska 11a/13, 31-227 Kraków, Polska NIP:8733016389 , REGON: 121194401, umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

2 - Kupujący składa zamówienia za pośrednictwem strony internetowej razorray.pl

3 - Kupujący zobowiązany jest przed złożeniem zamówienia zapoznać się z treścią przedmiotowego Regulaminu.

4 - Złożenie przez Kupującego zamówienia oznacza zapoznanie się z treścią przedmiotowego Regulaminu i akceptację jego treści.

5 - Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym razorray.pl są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1 - Klient składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze sklepem internetowym razorray.pl

2 - Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, udostępnionego przez serwis na stronach sklepu internetowego, umożliwiające weryfikację osoby zamawiającej i potwierdzenie zamówienia.

3 - Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo od 3 do 14 dni roboczych w zależności od dostępności towaru w magazynie. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia do 45 dni roboczych. O każdym przedłużeniu tego terminu Sklep zobowiązuje się poinformować klienta, a Klient zobowiązuje się potwierdzić aktualność zamówienia.

4 - Sklep internetowy razorray.pl zastrzega możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamówiony towar nie jest dostępny w magazynie na skutek wyczerpania zapasów. Odmowa realizacji zamówienia nie może stanowić podstawy do roszczeń wobec sprzedawcy. Sklep razorray.pl  poinformuje Klienta o niemożliwości realizacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. 

5 - Sprzedający jest uprawniony do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku naruszenia zasad przedmiotowego Regulaminu.

KOSZTY WYSYŁKI I DOSTAWA

1 - Podane w sklepie ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

2 - Koszty wysyłki uzależnione są od całkowitej wagi towaru oraz wybranej metody wysyłki. System kalkuluje koszty wysyłki i podaje jej wartość automatycznie.

3 - Towar jest wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej i Firm Kurierskich.

4 - Kupujący udziela sprzedającemu jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie z Pocztą Polską, umowy o świadczenie usług w jego imieniu - celem przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu Sprzedającego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Pełnomocnictwo to służy zminimalizowaniu kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo Kupującego. Jeżeli koszty wysyłki pokrywa sprzedający powyższe pełnomocnictwo nie ma zastosowania.

5 - Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie towaru wynikłe z funkcjonowania firm kurierskich oraz Poczty Polskiej a także z powodu siły wyższej.

6 - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

FORMY PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe (przedpłata) – dane do przelewu klient otrzyma w mailu potwierdzającym zamówienie,
  • PayPal (przedpłata) – po otrzymaniu potwierdzenia z serwisu PayPal,
  • Płatności online /Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Autopay S.A. (autopay.pl)/

Nie wysyłamy towarów za pobraniem. Prosimy o niezwłoczną wpłatę po złożeniu zamówienia. Jeśli nie jest to możliwe prosimy o kontakt mailowy. Na wpłatę czekamy maksymalnie 7 dni, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT. 

REKLAMACJE

 1 - W przypadku, gdy po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne powinien niezwłocznie poinformować sklep e-mailem oraz odesłać go przesyłką pocztową poleconą na adres firmy z dokładnym opisem wady. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 5 dni od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony, zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe, na przykład ze względu na brak w magazynie, Klientowi zostanie zaproponowana pozycja zastępcza, bądź też zwrócona równowartość produktu.

2 - Nie odpowiadamy za uszkodzenia Towaru powstałe podczas transportu. Towar należy sprawdzać w obecności kuriera lub pracownika Poczty Polskiej. Jeżeli przesyłka z Towarem zostanie odebrana od pracownika Poczty Polskiej lub kuriera bez zastrzeżeń późniejsze reklamacje uszkodzeń Towaru powstałych podczas transportu nie będą rozpatrywane.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY / INFORMACJE O ZWROTACH

1 - Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyn rezygnacji. Informacje o rezygnacji z zakupu prosimy przesyłać na adres e-mail: shop@razorray.pl

2 - Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony, nie noszący śladów używania, w oryginalnym opakowaniu. 

3 - Przesyłkę zwrotną należy wysłać na adres naszej firmy wraz z dołączonym oświadczeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz dowodem zakupu.

>>> wzór oświadczenia do pobrania <<<

4 - Klient odsyła towar na własny koszt. Sklep zwraca równowartość odsyłanego towaru bez kosztów wysyłki wybranych podczas składania zamówienia. 

5 - Zwrot pieniędzy przez sklep następuje niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania od konsumenta zwracanego towaru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1 - Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą Klienta na przetwarzanie przez serwis razorray.pl jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883). Klient może w każdej chwili, na podstawie pisemnego wniosku, zażądać usunięcia lub zmiany jego danych osobowych.

2 - Zamawiający wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

3 - W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. 2014 poz. 827).

4 - Składając zamówienie Klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego warunki. Regulamin obowiązuje od dnia 01.08.2017


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium